הום זול - מרוויחים כסף קל עם תוכנית השותפים של הום זול ומקבלים עד 50% מהרווח של כל הזמנה שהגיע דרכך באתר

מהי תוכנית השותפים של הום זול?

מחפש להרוויח כסף משיווק מוצרים? יש לך דרך להגיע לקהל אנשים ? יש לך אתר, בלוג, עוקבים או סתם הרבה חברים?
ע"י שיווק מוצרים, תוכנית השותפים של הום זול הינה רווחית מאוד לעומת תוכניות שותפים אחרות, אנו מבינים את העובדה כי כאשר השותף שלנו מרוויח אנחנו מרוויחים, לכן החלטנו לתגמל את השותפים שלנו בעמלות הגבוהות ביותר שמתאפשר, ניתן להרוויח עד 50% מרווח נקי הנוצר מכל מכירה שהביא השותף.
הרשמה לתוכנית השותפים

כמה אפשר להרוויח בתוכנית השותפים של הום זול?

בוא נהיה כנים, גם אתה כשותף וגם אנחנו צריכים להרוויח, המודל שלנו מאוד פשוט, אנחנו מקבלים את ההזמנה שהבאת, מחייבים את הלקוח, מלקטים מהמחסנים, אורזים, שולחים וכמובן לבסוף נשארים עם רווח מסויים לאחר כל ההוצאה, המודל שלנו מאוד שקוף וברור, אנחנו מחלקים עד 50% מהרווח שלנו לך, לשותף שלנו שהביא את המכירה.
פשוט מאוד!! אנחנו מרוויחים, אתה מרוויח. אין הגבלות, אין טריקים, אפילו אם נרשמת כשותף בתוכנית השותפים שלנו ושלחת לינק לחבר והחבר רכש, העמלה בדרך אליך!!

עמלות גבוהות לשותפים

בוא להרוויח עד 50% מהרווח הנקי הנוצר ממכירה!
בונוס! אנחנו בנוסף חוסכים לך כסף שאתה רוכש אצלנו.

תוכנית שותפים רווחית

מגוון המוצרים אצלנו באתר עצום, הרווח של השותפים מאוד גבוה בהשוואה למתחרים

אחוז המרה גבוה

תוכנית השותפים שלנו עומדת על 7% המרה בממוצע,
פי 4 מהמתחרים בשוק.

שותפות מלאה ושקופה

בלי טריקים, בלי משחקים. אצלנו בתוכנית שותפים הכל שקוף והוגן.

אז איך זה בפועל עובד?

1

נרשמים לתוכנית השותפים בחינם

הירשם עוד היום בקלות לתוכנית שותפים שלנו בחינם, תגבל גישה לכלי שיווק ייחודים רק לך, כל מה שנשאר להתחיל להפיץ את המוצרים בכל דרך, בכל מקום (בלי ספאם בבקשה)
הרשמה לתוכנית השותפים

2

המערכת שלנו מודדת הכל!

מהרגע שנרשמת, המערכת המשוכללת שלנו מודדת וסופרת הכל, כמה נכנסו דרכך, כמה קליקים, כמה רכשו, מה רכשו, מה הרווח שלנו, מה הרווח שלך. את כל המידע ניתן לראות בממשק של תוכנית השותפים שלנו המשוכלל והחדשני. נדגיש ונאמר, המערכת מאוד חכמה שותפים לא הוגנים יחסמו מהאתר!

3

מתחילים להנות מהרווחים

עכשיו כל שנותר זה להתחיל להנות מהכסף שצברת, ניתן לממש יתרת תשלום כבר מהשקל הראשון, את היתרה ניתן לממש כמשיכה לחשבון, לרכוש איתו מוצרים באתר שלנו, נוכל לקנות בשבילך באתרים אחרים עם היתרה ואפילו לשלם לך את חשבון החשמל אם תרצה.

שאלות ותשובות נפוצות לתוכנית השותפים

אנחנו בהום זול מבינים שככול והשותף (את/ה) תרוויח יותר כך המוטיבציה שלך להמשיך לפרסם תגדל, לכן אנחנו מציעים תוכנית שותפים מתגמלת מאוד יחסית למתחרים. המודל שאנחנו מתגמלים מבוסס על רווח נקי מכל מכירה דוגמא: שלחת לקוח אלינו לאתר, הלקוח ביצע הזמנה בגובה 1000 ש"ח, כמובן הזמנה זו איננה רווח נקי, ישנם עלויות של המוצרים, עליות משלוח, אריזה, שירות לקוחת, מחסנים, ליקוט ועוד... האלגוריתם המיוחד שפיתחנו בעצם עושה חישוב מהיר לכל העלויות וקובע מהו הרווח הנקי לרכישה ואז בהתאם לקטגורית המוצר אנחנו מתגמלים את השותף עד 50% מהרווח הנקי שהאלגוריתם קבע.

פיתחנו ממשק חדשני וחכם אשר מודד, סופר ומתעד כל פעולה שנעשית דרך הלינקים שלך, אנו מתעדים כמה חשיפות, קליקים, מכירות, רווח, מאיפה הלקוח הגיע, מה הוא קנה, מתי הוא קנה ועוד עשרות פרמטרים נוספים. בממשק ניתן לצפות בכל המידע בצורה מסודרת, יש להתחבר למערכת וניתן לראות פירוט מלא של כל המידע.

תוכנית השותפים שלנו מאפשרת לך ליצור חשבון שותף ולהרוויח עמלות ממכירת מוצרים אצלנו באתר. תפקידו של השותף לשווק, לפרסם, להפיץ בצורה חוקית לינק מיוחד שנוצר רק עבורו, כל לקוח שנכנס ללינק הייחודי שלך נספר ומידה ולקוח גם רוכש התוכנית שותפים שלנו מתגמלת אותך בעמלה עד 50% מהרווח הנקי שנוצר מהמכירה. רצוי לעודד את הלקוחות שתשלחו להגדיל את הקניה וכך תוכל להנות מהכנסה פאסיבית עם מאמץ מועט.

הרישום לתוכנית השותפים שלנו הינה בחינם וללא שום התחייבות, אין שום עמלות, ללא עמלות תיווך, ללא עמלת פתיחה, ללא עלויות הקמה, לא צריך להזין פרטי אשראי או פרטים סודיים. יצירת חשבון שותף לוקחת בממוצע דקה ולאחר אישור המערכת ניתן כבר להתחיל ולהרוויח כסף.

אצלנו בתוכנית השותפים בניגוד לרוב התוכניות שותפים בארץ ובעולם, אפשר להשתמש ביתרה כבר מהשקל הראשון, אפשר לרכוש באתר ולהשתמש ביתרה כאמצעי תשלום, ניתן למשוך את היתרה לחשבון הבנק כנגד הפקת חשבונית מס (לצערנו אלו הדרישות של רשויות המס), ניתן לקבל תווי קניה כנגד היתרה, נוכל לרכוש כל מה שתרצו מכל אתר כנגד היתרה ובנוסף אנו בקרוב משיקים אפשרות גם לשלם חשבונות במקומכם כנגד היתרה. אנחנו בהום זול מאמינים ששקיפות ויחסי אמון הם הבסיס להצלחה של תוכנית שותפים. לכן, אנו מציגים את כל המידע בצורה שקופה בממשק השותפים החדשני והחכם שלנו שם ניתן לראות מכל מקום בעולם את כל הנתונים הנוגעים אליך כשותף.

ניתן לפרסם את המוצרים של הום זול בכל דרך מקובלת וחוקית – ניתן לפרסם פוסטים ברשתות חברתיות (פייסבוק, יוטיוב, טיקטוק, אינסטגרם ועוד..), בנוסף ניתן לפרסם בפורומים, לשלוח אימיילים, הודעות, וואטסאפ (אנחנו לא תומכים בספאם), מודעות ממומנות (Google Ads, Facebook ads ועוד..), פרסום באתרים, באנרים וכל דרך יצירתית חוקית. חשוב להדגיש, יש לשמור על פרסום חוקי וחיובי שאינו מטריד אף אחד ולהשתמש אך ורק באמצעים כשרים לפרסום לדוגמא: פרסום ללא ספאם, לא לפרסם באתרים העוסקים בתוכן בלתי חוקי, שימוש וירוסים ועוד... במידה והנך בספק לגבי אפיק הפרסום בו תרצה להשתמש, אנא שלח לנו הודעת ונוכל לבחון את האפיק לגופו.

כניסה לתוכנית שותפים